.

Je pozdě...

6. února 2014 v 22:01 | Elie |  Deník
Pro mě. Myslím pozdě v noci, ne pozdě jako... o.o xD Ano ano, správně, kecací článek, yay!
Nějak jsem si zvykla chodit spát pozdě a vstávat hodně brzo -_- Ale zítra je pátek a pak víkend, to si odpočinu... HAHAHAHA ne, víkendy vždycky propařim a probdim až do pozdní noci xD. A já se divim, proč jsem tak unavená :D. Dneska jsem skoro usla na dějáku. Učitel nám celou hodinu četl a protože on má takovej dobrej hlas, od kterýho bych si klidně nechala předčítat pohádky na dobrou noc, zavřela jsem oči a poslouchala... poslouchalaaa.... poslou.............chhhhhh -_-zzzz Pak jsem sebou trhla tak prudce, že jsem skoro vylítla z křesla xD (děják máme v knihovně a tam sedíme v křesílkách muhahaha).

Skoro jsem zase zavítala na Cypris, ale neměla jsem na to dneska odvahu... *V* Dneska se ale žádná lekce nekonala, tak je to v pohodě.

Hmm tenhle týden byl zvláštní O.o Každej den se něco stalo, to se nestává... xD Teda já do toho počítám zážitky na Cyprisu, super lidi co jsem tady na blogu tenhle týden potkala (hihihi xD), angličtinu, úspěšné propašování Sherlocka do slohovky (muhahaha), počet vypitých šálků čaje, počet hodin u pc když už jsem měla ale dávno spát (jako teď třeba), ten můj novej zástřih kterej zítra ráno úplně změnim xD, to, že tohle nikoho nezajímá, to, že už píšu kraviny, to, že bych už asi měla přestat, a to je všechno xD.

Yep yep, tohle byl krásnej týden, většinu nocí jsem ani nemohla usnout, i když jsem už byla v posteli, protože jsem byla v moc dobrý náladě xD. Ale víme co to znamená O.O Hahahá... Po dobrých a oddychových episodách přichází vždycky něco DĚSIVÝHO xD. A nebo jsem sledovala Doctora Who až moc a jen mi to vlezlo do hlavy. Ne, ne, jeho nikdy není moc xD.

LSP se konečně podařilo rozjet Secondlife, aby se mohla podívat na Cypris taky. Proč to píšu za ní, má vlastní blog! >.< Ale nový šlánešky nééé... Nemám co číííst... x3 xDD (Jsem opilá nocí, nevšímat si mě)


Jenže si bude muset počkat, protože tam smí jen avataři staří víc jak 7 dnů, muhahaha.

"Chci už jít spááát... -_- " *křičí na mě mozek*

Tak já jdu -_-
 


Komentáře

1 Saku-chan | E-mail | 7. února 2014 v 18:49 | Reagovat

Křesílka?! Já chci taky TwT My ani děják nemáme XDD
Čtu dobře? Propašovala Sherlocka do slohu? Honem s tím sem! °__° Prosííím!!! XD Na Doctora Who jsem se ještě nepodívala >.> A radši ani nepodívám, jinak by to dopadlo stejně jako se Sherlockem ještě XD
Takový poker face na tý fotce :X

2 Elie | 7. února 2014 v 22:03 | Reagovat

[1]:: Křesílka a dva gauče! >:3 Náš dějepisář je strašnej pohodář 8-)
Hehe, byl jen v pár větách, protože jsem v tý slohovce popisovala deerstalker a tak byla dobrá příležitost se o něm zmínit xD (a vychválit ho na celý kolo, "velmi známý a geniální detektiv Sherlock Holmes..." xDD) Kéž by naše češtinářka byla taky Sherlockián... xD
Aaa, Doktora Who ti doporučuju!! A ne doporučuju jako když doporučuju... xD ... Nejradši bych začla s "omggg koukni na to koukni na to, aaaaa, to musíš viděěět sahfgakgjag" xDDD tak takhle myslím to moje doporučení xDD :D :D Ale nechci ti nic nutit >_< Je to fakt hodně dobrej seroš, pro mě jeden z nejlepších.  O.O Když jsem viděla pár prvních episod, stalo se, jak píšeš, stáhlo mě to s sebou jako Sherlock :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Whatever your views are, don't make them a prison.