.

Pojď ke mně, zmrzlinko

18. srpna 2014 v 2:45 |  Deník
Nemůžu spát. Možná proto, že dělám všechno proto, abych zůstala vzhůru. Tak jdem psát.

Mám zrovna rozečtenou moc hezkou knížku - Kocour Bob - a nemyslela jsem si, že mě takhle zaujme. Je o bývalém feťákovi Jamesovi, který si vydělává hraním na kytaru v ulicích Londýna. Žije v laciném bytě a je na odvykacím programu, má hodně hluboko do kapsy a vyžije s tím, co vydělá každý den jen tak tak. Jednoho dne mu ale cestu zkříží zrzavý kocour co žije na ulici a věci se začnou měnit. Knížka je o přátelství mezi kocourem Bobem a Jamesem, o tom jak se James po krůčcích zas dokáže postavit na vlastní nohy. Nemůžu z ní odtrhnout oči o.o

Oukej, to by bylo povídání dost. Navíc vidíte, že mi doporučení moc nejdou. Pardon, celej blog mi nejde xD. Ale tak je to fajn.

Hej, už je tolik? Před chvílí bylo půl jedný... "Čas tak rychle utíká, když se člověk dobře baví..." jo, jdi se vycpat, Lockharte.
Celou dobu stahuju písničky do tabletu a dělám si v nich systém. Vytvořila jsem si jednu složku, do který jsem nacpala všechny písničky, co mě jen při prvních vteřinách lámou srdce a tak strašně si to všechno chci pustit, protože jsou fakt krásný, ale zase bych se na místě rozložila jen bych uslyšela začátek xD.

Oh. OH! Právě jsem si uvědomila, že máme v mrazáku zmrzlinu. Tak a teď mě zkuste někdo zastavit. Protože já se řítim. vžžžžuummm

....

Om njom ňom.
A právě jsem vymyslela nadpis pro článek, yay. Jdu zas číst.
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Whatever your views are, don't make them a prison.