.

Poslední dny

6. srpna 2014 v 0:11 |  Iracionalita - salátové texty čerstvě přímo z kuchyně
"Tyvole kostko, kostko, KOSTKO NE!!!!" zařvala jahoda. Vidličce, na které byla napíchnutá, zbýval už jediný zub a celá byla ohnutá, prohnutá, kývala se ve větru.
"Kostko!!!!" ječela a bouchala cigárem do stožáru, "Kostko nedělej to nedělej to dOPRČIC KOS-"

"AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAHHHHH!" prkno se prudce zvedlo a zaječelo, noční můra ho probudila ze spánku. Rozhlíželo se kolem kajuty,zhluboka dýchalo až to v něm praskalo a ujišťovalo se že je pořád tam, kde večer omdlelo. Jo, stále ta samá vůně, ta samá místnost, ten samý...

"Kapitáne?!" zděsilo se prkno, když pohlédlo nalevo od sebe a tam peřina, prázdná, jen na něj svůdně mrkla ale prkno jí koplo do huby.
"Kapitáne!" vstalo a vysoukalo se z kajuty. Skoro ho ušlapali new yorští občané jak zapomnělo že vlastně s kapitánem žádnou kajutu nemají, jen jí předstírají. Aha, támhle, támhle jde kapitán, s plným pytlem soli v ruce a hned jak se dostal k prknu, strčil ho zpátky dovnitř do psí boudy a rozsypal sůl všude kolem, ječíc a smějíc se, šťasten, koupajíc se v bílé látce. To je jedno, hlavně že je zase tady. Prkno miluje sůl. Miluje jí od doby, co zná kapitána. A kapitán miluje prkno. A všichni jsou šťastní až na kostku cukru, protože jí totálně hráblo.

Začalo to před pár týdny a postupně se to zhoršovalo. Gumoví medvídci, žlutý, červený, zelený, bílý - kostka začala mít halucinace. Šli po ní. Hledali jí. Všude. Kostka je začala vidět ve všem. Až jednoho dne...

"Hej kostko, přinesla jsem ti tu holínkovou podrážku a mastičku na chlupatý..."
"EJJJJ!!!"
Jahoda strnula hrůzou, upustila všechny kradený věci a taky něco jinýho a zírala třesoucí se kostce přímo do očí. 'K-kostko?"
Kostka vypadala zuřivě a vztekem natékala.
"HEjeJEj ejjj EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEJJJJJJJ'!!!" KOSTKA TO NAPÁLILA PŘÍMO DO JAHODY KTERÝ PŘI TOM UPADLY VŠECHNY SEMÍNKA, PAK NÁHLE BUM A PLESK A DOPRDELE KOSTKA SE NEKONTROLUJE KOSTKA BĚSNÍ KOSTKA SLINTÁ A DÁVÁ TAKOVÝ RÁNY AŽ SE Z TOHO CELOSVĚTOVĚ AKTIVOVAL VŠEM CAPS LOCK.

Jahoda se po tom incidentu probrala na jipce, s tělem jahody kterou rozdrtíte vidličkou aby jste si jí dali s mlékem a cukrem. Bylo to něco strašnýho. Kostka byla na oddělení psychicky nemocných, konkrétně na léčebně sladidel postihnutých gumídkovou psychózou. "Červenej," to bylo jediný, co z ní mohli lékaři dostat.
A to jsme hodně odbočili.

Prkno prožívalo nejšťastnější chvíle svého života. A kapitán taky. A to není happy end protože tu pořád máme kostku cukru s mozkem na kaši a jahodu která je na šrot.
Ale jo, je to happy end. Kapitána s prknem sůl kompletně vysušila a zemřeli. Ale šťastní!

Části: 1/2/3/4/5/6/7/8/9
 


Komentáře

1 Saku-chan | 9. srpna 2014 v 0:28 | Reagovat

Bože, tohle mě vždycky tak rozesměje :X Zbožňuju to XDD Nejvíc jsem se nasmála u toho Caps Locku, až mi zaskočila slina XD
Jsem ráda, že je prkno spokojený >:3 Jen mě znepokojuje ta poslední věta >.>

2 Elie | 9. srpna 2014 v 9:52 | Reagovat

[1]: Muhahaha 8-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Whatever your views are, don't make them a prison.