.

Třídní výlet

2. července 2017 v 22:22 |  Snový deník
Původně jsem si tenhle sen vůbec nepamatovala, ale pak jsem si ráno vzpomněla při oplachování obličeje (já se topim a najednou aaa, TOHLE se mi zdálo! xD). Těsně před tím jsem babi říkala, že nevím, co se mi zdálo. Nevzpomněla jsem si na všechno, ale aspoň kousíčky zapíšu.


Byli jsme s bývalou třídou na nějakém delším výletě. Teprve jsme dorazili na místo pobytu. Po cestě tam jsme šli po silnici kolem nějakých polí a rybníků. Do jednoho několik z nás spadlo, už nevím proč. Jeden kluk (K.) se v tý hnědý vodě ponořil a strkal mi pod oblečení nějaký zrcátko (teda než jsem ho naštvaná odkopala pryč).

Zbytek cesty jsem šla vedle kamarádek LSP a KK. Bylo slunečno a horko. Možná jsme do toho rybníku vlezli dobrovolně, abychom se ochladili... Nějaký učitel nám všem řekl, že si před ubytováním můžeme dojít nakoupit, ubytovny jsou stejně až za obchodem. Ten obchod vypadal jak opuštěnej Lidl uprostřed pole. Pár z nás šlo, já taky, chtěla jsem si koupit pár zásob. LSP a KK řekly, že na mě počkají před obchodem. Tak jsem šla a vzala nějaký brambůrky, mýdlo, pití a nevím co ještě. Měla jsem toho ale docela dost. Ve frontě u kasy mi došlo, že nemám peněženku. Uups. Tak jsem to šla vrátit a přemýšlela o tom, kam jsem jí mohla dát. Prohledala jsem bundu a jiný kapsy, taky tašku, ale nebyla tam.

Vyšla jsem z obchoďáku a představovala si, že to musí vypadat divně - strávila jsem tam přece trochu času a nakonec jsem si nic nekoupila? Následovalo menší dobrodrůžo s kamarádkama, už nevím přesně o co šlo. Aaah, škoda. Nakonec jsme se kvůli něčemu musely rozdělit a já šla k ubytování sama. Našla jsem ten komplex, ale byl tam výtah. Výtahy v mých snech fungujou zřídka, víme, tak jsem měla trochu obavy. (Ne přímo v tom snu, ale někde jsem to jakoby pořád sledovala jako divák, asi z 10%, zbytek mě byl ve mně, co byla v tom snu. To by mělo dávat smysl že jo)

Tenhle výtah měl nějaký divný systém číslování pater. Číslo-písmeno-dvoumístný číslo. Například já na zkoušku zmáčkla něco jako 3B22 (tou 22 jsem si jistá). Při jízdě jsem přemýšlela, jestli se výtah neporouchá (dělal divný zvuky a jel nepříjemně rychle) a jestli vystoupim aspoň trochu blízko tomu správnýmu patru. Měla jsem myslím něco jako lístek od učitele, kde bylo napsáno patro s mým pokojem, jenže to nebyla žádná blbost jako mix čísel a písmen, bylo to prostě jedno číslo. Po schodech se mi nechtělo, vypadaly hrozně nebezpečně. Něco v mysli mi při jízdě říkalo, že se klidně může stát, že jsem zmáčkla moc velký číslo a že mě to i s výtahem vystřelí do vzduchu.

Výtah zastavil a já vystoupila. Místo mě nastoupilo pár spolužáků, takže se mi oddychlo, že nejsem daleko. Slyšela jsem, o čem se bavili a kam jdou, ale už si nic nepamatuju. Myslím, že jsem se jednoho z nich (D.) zeptala, co je to za patro a kde je zbytek třídy. Asi mi to řekl, už nevím xD Tak jsem šla hledat. Patro bylo divný. Byl tam vybledlej, kdysi hnědej koberec. Šedý zdi. Někde louže bláta. Ale ta ubytovna drahá nebyla, no. Chodby vypadaly jako velký sídliště. Yep, bylo to velký. Nakonec jsem našla LSP a ta mi chtěla ukázat záchody, prý abych věděla, kde je máme. Nejdřív mi ukázala klučičí, v hlavě jsem si říkala, proč to dělá, a pak holčičí. Všechny byly špinavý. Celou dobu za náma lezl ten spolužák, co mě otravoval v rybníku, a něco říkal, nevím už co. Tenhle sen je jen samý "už nevim" xD

Pokud se budu snažit popisovat dál, tak si budu asi vymýšlet, takže... prostě už nevim, jo?! xD Měla jsem pak nějaký problémy s tím najít pokoj a nějaký moje věci, peněženku i klíče, myslím. Ten sen byl hodně tmavej, hlavně šedej a hnědej. Táák, to byl zápis dneska, hodně jsem si toho pamatovala :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Whatever your views are, don't make them a prison.