.

Pokus o WILD I

9. října 2017 v 9:30 |  Snový deník

Pokusila jsem se k ránu o lucidní snění, ale myslim, že jsem v půlce pokusu usla a byl to jen normální sen. Možná ne na začátku, ale pak jsem z toho určitě vypadla.

Předtím se mi zdál sen o tom, jak jsem tady na koleji. Sen si to tu extrémně přemodeloval - můj pokoj byl děsně maličkej, vešlo se dovnitř a hned se narazilo na postel... a to byl můj pokoj xD Naopak chodby a kuchyň byly obrovský. Do druhýho patra se šlo po dřevěných spirálovitých schodech. Byla noc a já si šla myslím pro něco do kuchyně. Všude se svítilo a převládala žlutá/hnědooranžová. Pak jsem se vracela zpátky a chtěla v pokoji koukat na Star Wars. Na chodbě jsem u stolu potkala dva spolubydlící, ten s douhýma světlýma vlasama se mě zeptal, kam jdu a co budu dělat, tak jsem mu řekla pravdu, Star Wars xD Pak jsem zalezla. Ale měla jsem divnej pocit, tak jsem chvíli počkala s rukou na klice, a po chvíli jsem cítila, jak se někdo snaží otevřít moje dveře. Pak to vzdal a místo toho o mně tomu druhýmu spolubydlícímu něco říkal, jako že jsem hustá nebo podobně xD Vykoukla jsem a zeptala se, jestli mi někdo šahal na kliku. Přiznal se a já mu řekla, že to dělat nesmí, a zase jsem zalezla. Víc si z toho nepamatuju.


Asi po tomhle snu jsme se probudila, bylo půl čtvrtý. Měla jsem budíka na tři čtvrtě, tak jsem ho přesunula na půl pátou (kdyby mi tenhle pokus nevyšel). Ležela jsem a snažila se zapomenout na tělo, ale neleželo se mi dobře, takže jsem nakonec prostě usla a vzbudil mě až ten další budík. Tak jsem se připravila znova, tentokrát se leželo fajn a mohla jsem v klidu čekat na REM. Nevim, za jak dlouho, ale pak se asi začlo pomalu dostavovat, protože mi myslí začaly probleskovat obrazy. O těle jsem teď už moc nevěděla. Ten obraz mizel a zas se objevoval a po chvíli jsem v něm rozpoznala obličej. Zrovna takovouhle halušku, no díky! xD Byl šedobílej, rozmazanej a otevíral a zas zavíral pusu. Trochu strašidelný, ale mám o tom načteno, tak jsem se jenom koukala a nechala to být. Pak přišly v pulzech silnější a silnější vibrace, takovej ten pocit, jako že mě to začíná někam házet. To znám, ale vždycky před tim zdrhám :D Nechala jsem se tím házet a opakovala si, že bude sen.

Nevím, jakej byl přesně přechod mezi tímhle a tím dalším, ale pak jsem cítila, jak ležím na posteli. Zajímalo mě, jestli jsem už ve snu, nebo jestli je to moje normální tělo.

Poznámka: ležela jsem na opačným konci postele než kde jsem původně usla, a nepřišlo mi to zvláštní. Nepamatovala jsem si, kde jsem usla, takže jsem v tom snu neměla všechny vzpomínky a nebyl to stoprocentně lucidní sen... Věděla jsem jen, že se pokouším o luciditu a že jsem při vědomí, a to bylo asi tak všechno.

Tu a tam pořád probleskovaly nějaký vibrace a divný pocity. Myslím, že jsem slyšela hlasy. A pak kroky, jak mi někdo chodí po koberci po pokoji. Byly skutečný a hlasitý, mohla jsem si v mysli živě představit, kde právě chodí o.o Tak jsem věděla, že jsem se aspoň na okraj snu vědomě dostala. Pak v mým pokoji byli nějaký lidi. A někdo stál těsně u mý postele. To už jsem měla otevřený oči. Ale nevěděla jsem, jak se hýbat. Trochu jsem se bála, že pohnu mým opravdovým tělem a vzbudim se. Tak jsem jenom sledovala ten sen přede mnou. Buď tady, nebo ještě dokonce dřív, se z toho nenápadně stával normální sen, kde o sobě nevim a jen se mi to prostě zdá. Sice v tom snu zůstalo to, že se pokoušim lucidně snít, ale byl to už jen sen o tom.

Napadlo mě, že když si třeba představim, jak vstávám, tak budu moct vstát a nevzbudim se. To šlo, ale bylo to divný, za chvíli jsem zase ležela. Pak už jsem ani v tom snu nevěděla, že jsem se pokoušela o lucidní sen, a stalo se z toho normální snění. Zdál se mi pak další sen, ten zapíšu později, nebo nestihnu autobus :D
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Whatever your views are, don't make them a prison.