.

Útěk z bazénu, teroristi a Zorg

26. října 2017 v 13:50 |  Snový deník
Dobrý sny dnes >:3

Zdálo se mi, jak jdu s mamkou do bazénu. Koupila mi nějaký lekce nebo tak něco... Bylo to v místnosti s hlubokým bazénem s kalnou vodou. Uprostřed byla plošina, ze které se mělo asi skákat. Převzala mě od mamky nějaká trenérka, připomínala mi naší bývalou učitelku fyziky, ale s hnědýma vlasama. Nejdřív jsem se bála do tý vody skákat, protože byla kalná a já neviděla, co je na dně. Nevěděla jsem, jak trenérce vysvětlit, proč se toho bojím - vzpomněla jsem si totiž na ty kanály v Half Life, kde se na dně vody otáčely drtičky, co člověka semlely. Skákala jsem nakonec, ale moc mi to nešlo.

Sen to pak změnil na to, že jsem v bazénu s otcem. Teď ty bazény byly normálně průhledný a modrý. Z nějakýho důvodu jsem se rozhodla, že tam nechci být a že tajně zdrhnu. To byl trochu problém, protože aby se mohlo odejít, musel mít člověk důkaz o tom, že v bazénu všechno splnil a že je prostě "hotovej". Navíc jsem tam přišla s otcem, takže jsem s ním musela i odejít. A NAVÍC se musely vrátit knihy, co se půjčovaly při vstupu :D To jsem chtěla nějak obejít. Nejdřív jsem se ale vykradla ke sprchám a šatnám. Nebyly tam žádný, co by měly zamykatelný dveře... Bylo to jako sprchy vedle sebe, kde se člověk umyl a zároveň převlík. Byly tam jen závěsy, co ani nešly pořádně zatáhnout. Tak jsem vlezla úplně do těch posledních dámských převlíkáren, který vypadaly, že je nikdo nikdy nepoužívá, do jedný ze sprch, kde jsem doufala, že mě nikdo neuvidí. Po chvíli do těch převlíkáren vlezl nějakej polonahej chlap, tak jsem ho musela zpoza závěsu vyhnat, že tohle jsou dámský, ksakru xD Pak tam přiletěly tři děti, to už jsem byla zabalená do ručníku. Našly mě a začly otravovat, že si se mnou budou hrát (ale doopravdy mě chtěly jen naštvat). Nemohla jsem se kvůli nim převlíct, tak jsem předstírala, že jdu pryč. Následovaly mě až před převlíkárnu, kde jsem si všimla klíče na dveřích (byl zasunutej zvenku). Vzala jsem ho a chtěla rychle vlízt zpátky a zamkout se, ale spratci si to uvědomili a drželi dveře, abych nemohla zpátky. Naštěstí na chodbě byla zrovna nějaká paní, asi uklízečka, tak jsem na ní zavolala, že mě děcka otravujou a nenechaj mě se převlíct. Zavolala je k sobě a vynadala jim, takže mě nechaly být a já se konečně mohla oblíct v klidu.


Pak jsem musela obejít kontrolu, abych mohla vyjít z budovy. Uprostřed hlavní haly byla recepce - stůl s počítačem, kde seděl člověk, co kontroloval, jestli může člověk vyjít, jestli všechno vrátil a podobně. Nevím už, jestli mi zdálky pomohl nějakej můj kámoš hacker, nebo jestli jsem to udělala sama, ale nevadí, udělala jsem to takhle: Přišla jsem k recepci jako že já nic, já muzikant, naprosto všechno je v pořádku... :D Recepční si zrovna s někym volal, myslím. Naštěstí si mě nehodlal všímat, dokud nedovolá. Když byl otočenej zády a zabranej v hovoru, přiložila jsem svojí kartu na čtečku a na PC se mu objevila moje složka (bez podpisu knihovnice a mého otce, a prostě všechno špatně). Něco jsem rychle namačkala na klávesnici. Hackeeeeer xD Myslela jsem v tý chvíli na Root z Person of Interest xD. Měla jsem hotovo pár vteřin před tím, než dovolal. Když se otočil, stála jsem nevinně opodál a pokynula na PC, jakože ať zkontroluje mojí složku, že bych chtěla jít. Koukl na to a všechno bylo v pořádku, tak jsem šla. Yeees, a ani jsem nemusela vracet ty blbý knihy, pomyslela jsem si xD Někde jsem je nechala prostě ležet na chodbě.

Šla jsem městem a bylo mi fajn. Prostě klidná procházka domů (myslím, že jsem mířila domů). Najednou jsem v dálce mezi střechama uviděla žlutooranžový jiskry. Dost do práskalo. Myslela jsem nejdřív, je to jsou ohňostroje, ale pak mi došlo, že to je nějakej útok, když jsem viděla lidi s velkýma zbraněma, jak z nich ty jiskry střílí. Vypadali jako teroristi. Normální lidi kolem zdrhali a nakonec teroristi došli až do ulice, kde jsem byla já. Zdrhla jsem za stromy a pak za nějakou garáž, ale dohnali mě. Nějak jsem je ale přesvědčila, ať na mě nestřílí, že se k nim chci přidat. A oni na to přistoupili, dokonce mi dali zbraň xD Pomyslela jsem si, jestli se nebojí, že s ní po nich začnu střílet. Ale jak o tom teď přemýšlim, ty zbraně by asi nikoho nezabily, jen z nich šly velký ohňostrojový jiskry, co měly jen zastrašit.

Nevěděla jsem, jak jí držet. Byla velká a spoušť měla vepředu u levý ruky, ne vzadu, kde normálně spouště jsou. Radši jsem ruku držela před spouští a ne přímo na ní. Běžela jsem teda s nima. Museli jsme doběhnout za šéfem a připojit se k ostatním. Museli se ho taky mimochodem zeptat, jestli s nima můžu zůstat. Přišlo mi to zajímavý... otec mě takhle nikdy nenajde, muhaha, nikdy by ho nenapadlo, že jsem se přidala k teroristům hned po tom, co jsem mu zdrhla z bazénu xD Bude mě spíš hledat doma.

Když jsme se spojili se zbytkem skupiny, přišel šéf, a hádejme, kdo to byl... Jean-Baptiste Emanuel Zorg! xD Lool, jak to může sen vymyslet, tyhle věci xD Naštěstí mě do skupiny přijal, takže jsem měla radost a zároveň jsem přemýšlela, do čeho jsem se to zamíchala. Dál bylo v plánu přesunout se na základnu, kde jsem měla dostat jejich uniformu a kde by mi dali mojí vlastní zbraň a snad i tréning. Zorg byl zajímavej. Jako by z něj šla taková ta jeho vlastní, ale melancholická atmosféra. A jako by ho kvůli tomu chtěli všichni ve skupině chránit. Haha, nevím, jak to popsat xD

Pak jsem se vzbudila, NÉÉÉÉ... Musela jsem na záchod xD Když jsem pak usla, zdálo se mi něco jinýho. Ksakru xD Ale taky to nebylo špatný.

Bylo to o mé bývalé spolužačce K. V tom snu patřila do nějaký šlechtický rodiny, co zrovna jela v kočáře lesem, spolu s řadou rytířů za nima. Něco na ně v tom lese zaútočilo, nějaký příšery. Nakonec ale vyvázli...

Pak se sen změnil a já byla v nějaký kavárně u stolu společně s několika bývalýma spolužákama. Byla tam Verity (vedle mě), K., o který se mi právě zdálo (naproti mě), K2 (další spolužačka) a J. (spolužák, seděl vedle K2). Možná tam byl ještě někdo další, ale už nevím. Povídali jsme si a měli jsme s sebou vlastní svačiny. Verity zrovna vyprávěla, co se jí zdálo. Už si nepamatuju, co to bylo, ale bylo to zajímavý. Dostala jsem chuť říct K. o tom, co se mi o ní zdálo, ale musela jsem čekat, až domluví ostatní. Mezitím jsem si všimla, že mi K2 žere mojí svačinu. Například si oloupala mojí mandarinku a snědla jí, a brala mi kuličky z hroznovýho vína. Všimla si, že jsem si všimla, ale nepřestala, a já řekla, že mi to je jedno, ať si bere. Pak jsem začla K. vyprávět, co se mi o ní zdálo. Přišlo jí to super a chtěla se podívat. Mohla se jakoby potopit do toho snu a zažít ho tak, jak se mi zdál... Dovolila jsem jí to, ale říkala jsem si, že se jí asi nebude moc zamlouvat ta část, kde je napadly ty příšery, byl to masakr.

Pak se mi zas zdálo o tom. Bylo už po tý bitvě a K. s rodinou dojeli domů. Chtěli něco oslavovat, asi tu bitvu předtím. Otec K. vypadal jako ten jeden českej herec s velkým knírem... xD Nebudu to googlit, nechce se mi, ale prostě představu máme xD Byl nadšenej a řekl svý manželce něco jako "Víš, jak jsem jednou řekl, že nepůjdu do vody, když nebudu šťastnej? Jdu do vody." a skočil do bazénu xD Zas měl kalnou vodu. Zajímavý, jak to prochází z jednoho snu do druhýho.

Ostatní lidi ho následovali a nakonec se všichni koupali. Já mezitím našla nějakýho mývala, co se schovával pod kůlnou nebo co to bylo. Chtěla jsem ho dostat ven, ale nelíbilo se mu to a tak skočil do bazénu a plaval na druhou stranu. Po chvíli jsem ho zas někde na zemi našla a dělala na něj zvuky, jako že jsem kámoš. Trošku mě kousl, ale ne do krve... Tak jsem na něj nešahala. Všimla jsem si, že má na srsti vzor koleček, co se trochu měnily a hýbaly. Tady jsem se už myslím probouzela, protože dál mi paměť nejde...

Po probuzení jsem si pamatovala jen tenhle poslední sen, co se mi zdál po druhém usnutí. Když jsem si ale zkoušela dnešní sny vybavovat, měla jsem pocit, že se mi zdálo o nějakým fajn člověku... Tápala jsem po tom, kdo by to sakra mohl být... Jak jsem se snažila vzpomenout, vyhrabala jsem ten první sen o bazénu, až postupně k tomu teroristickýmu útoku, a pak mi to došlo, on to byl přeci Zorg :D
Tak probíhalo vzpomínání.
Mám chuť pustit si Pátý element *_* Ale nejdřív se prokousat úkoly a vším ostatním... >_>

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Whatever your views are, don't make them a prison.